2421/101
Svensk senempire spejl af forgyldt træ og bemalet træ. Bagside med hallstempel. Ca. 1820. H. 84. B. 41.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere forgyldning.
Vurdering
Hammerslag
1 bud
815779 |