2419/17
Regence spejl i ramme af senere forgyldt træ og senere spejlglas. 18. årh.s begyndelse. H. 102. B. 58.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere spejlglas og senere forgyldning.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt