328/17
Global knivblok G-835/BD inkl. otte knive og strygestål. (10)
Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Tvangssalg, 1. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
30 bud
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||