2421/​280

To serveringsbakker af mahogni indlagt med intarsia, rigt dekoreret med sommerfugle og sommerfuglevinger. 20. årh.s begyndelse. L. 42–52. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt