2420/216
Samling på fire hovedvandsæg af sølv. To utydelig stemplet. Omkr. 1800. H. 6–9 cm. (4)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt