2419/​964

Dansk møbeldesign

Spisebord af palisander, plade med udtræk, en tillægsplade medfølger. 1960'erne. H. 72. Diam. 110. L. 165.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
3.000 DKK