2419/964
Dansk møbeldesign
Spisebord af palisander, plade med udtræk, en tillægsplade medfølger. 1960'erne. H. 72. Diam. 110. L. 165.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
1 bud