Else Alfelt (f. København 1910, d. sst. 1974)
Komposition. Sign. Else Alfelt 45. Akvarel på papir. Bladstørrelse 20×25.
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg.
Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet. Enkelte fugtpletter.
Næste bud
Dit maksbud
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.