2421/​284

Svensk vitrineskab af bemalet træ, buet top, overdel med glasdør med sprosser bag hvilken hylder, underdel med to døre. Barok form, 20. årh. H. 208. B. 102. D. 36.

Nøgle medfølger. Ridser og mærker. Brugsslitage.

Eftersyn
Fra i Lyngby
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?