2419/276
Væglampe af bronze i form af bevinget kvindeherme med skærm af glas. Empirestil. 20. århs begyndelse. H. 46.
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Fatning med en nyere skrue. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
3 bud