2421/117
Tysk fuglebur af forgyldt metal med mekanisk fugl, optræk i bunden. Mærket med logo, hvori K og G, Made in Germany. 20. årh.s første årtier. H. 28 cm.
Spilleværket fungerer, men der gives ikke garanti for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
12 bud
815387 | ||
32481 (Autobud) | ||
815387 | ||
32481 | ||
1156412 (Autobud) | ||
32481 | ||
1156412 (Autobud) | ||
32481 | ||
1156412 | ||
879475 | ||
1156412 | ||
1035718 |