2421/273
“Montblanc Meisterstück 75 year anniversary Limited Edition” kuglepen af sort resin og forgyldt metal med diamant. Graveret “75 Years of Passion and Soul”. Samt Montblanc Masterpiece fyldepen af sort resin. Model 144. Spids mærket “4810 14C MONTBLAC 585”. L. 14,6 og 13,2 (2)
Montblanc Masterpiece fremstår med brugsslitage. “Montblanc Meisterstück 75 year anniversary Limited Edition” med minimal brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
9 bud
164145 | ||
283030 (Autobud) | ||
164145 | ||
283030 (Autobud) | ||
1058719 | ||
283030 | ||
875984 | ||
874944 | ||
164145 |