2418/48
Et par empire prydvaser af patineret bronze med forgyldte beslag i relief. 19. årh.s begyndelse. H. 42. (2 E1
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||