2421/111
Et par stager af af forgyldt bronze, stammer i form af en bjørn. Lyspiber prydede med rækker af perlestaf, gentaget på de hvælvede, runde fodstykker. Rusland 19. årh.s anden halvdel. H. 20 cm. (2)
Alders- og bfrugsrelaterede spor.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
18 bud
51973 | ||
904231 (Autobud) | ||
51973 | ||
904231 (Autobud) | ||
51973 | ||
904231 (Autobud) | ||
51973 | ||
904231 (Autobud) | ||
51973 | ||
904231 (Autobud) | ||
1092330 | ||
904231 | ||
51973 | ||
274699 | ||
51973 | ||
801935 | ||
51973 | ||
829887 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.