2421/​111

Et par stager af af forgyldt bronze, stammer i form af en bjørn. Lyspiber prydede med rækker af perlestaf, gentaget på de hvælvede, runde fodstykker. Rusland 19. årh.s anden halvdel. H. 20 cm. (2)

Alders- og bfrugsrelaterede spor.

Eftersyn
Fra i Lyngby
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

18 bud

Tidspunkt Byder Bud
51973 4.200 DKK
904231 (Autobud) 4.000 DKK
51973 4.000 DKK
904231 (Autobud) 3.800 DKK
51973 3.600 DKK
904231 (Autobud) 3.400 DKK
51973 3.200 DKK
904231 (Autobud) 3.000 DKK
51973 2.900 DKK
904231 (Autobud) 2.800 DKK
1092330 2.700 DKK
904231 2.600 DKK
51973 2.500 DKK
274699 2.400 DKK
51973 2.300 DKK
801935 2.200 DKK
51973 2.100 DKK
829887 2.000 DKK
Levering

Levering i USA fra 550 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK

Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.