2421/​24

“Pas på toget” og DSB Vingehjul. To DSB skilte af hhv. grålakeret aluminium med påklistret skrift samt forgyldt metal. 20. årh. H. 26,5 og 42. B. 50,5 og 80. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Krone med ridser, reparationer og afskalninger.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
1002415 2.000 DKK