2421/860
Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972)
Skab af teak og bøg. Front med fire låger bag hvilke hylder, samt to udtræksbakker. Udført hos Søborg Møbelfabrik. H. 147. B. 120. D. 41.
Tre nøgler medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Ujævnt falmet.
Eftersyn
I
Lyngby
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
19 bud
1096901 | ||
502454 | ||
914016 | ||
502454 | ||
1096901 | ||
502454 (Autobud) | ||
1096901 | ||
502454 (Autobud) | ||
1096901 | ||
502454 (Autobud) | ||
1096901 | ||
502454 (Autobud) | ||
1096901 | ||
502454 (Autobud) | ||
1096901 | ||
502454 (Autobud) | ||
1096901 | ||
502454 | ||
1096901 |