2421/​860

Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972)

Skab af teak og bøg. Front med fire låger bag hvilke hylder, samt to udtræksbakker. Udført hos Søborg Møbelfabrik. H. 147. B. 120. D. 41.

Tre nøgler medfølger.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Ujævnt falmet.

Eftersyn
I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

19 bud

Tidspunkt Byder Bud
1096901 4.600 DKK
502454 4.400 DKK
914016 4.200 DKK
502454 4.000 DKK
1096901 3.800 DKK
502454 (Autobud) 3.600 DKK
1096901 3.400 DKK
502454 (Autobud) 3.200 DKK
1096901 3.000 DKK
502454 (Autobud) 2.900 DKK
1096901 2.800 DKK
502454 (Autobud) 2.700 DKK
1096901 2.600 DKK
502454 (Autobud) 2.500 DKK
1096901 2.400 DKK
502454 (Autobud) 2.300 DKK
1096901 2.200 DKK
502454 2.100 DKK
1096901 2.000 DKK