2421/74
Kinesisk konsolbord af mørkbejdset træ, rigt udskåret med blomster og bladværk, opsat på tre cabriole ben. 20. årh.s. begyndelse. H. 74. B. 90.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Eftersyn
Fra
i
Aarhus
Vurdering