2420/132
Langbord af massiv mørkpoleret elm, balusterformede gavle. 20. årh. H. 78. L. 232. B. 100.
Brugsspor
Vurdering
Hammerslag
15 bud
835484 (Autobud) | ||
802614 | ||
835484 (Autobud) | ||
802614 | ||
835484 (Autobud) | ||
802614 | ||
835484 (Autobud) | ||
806405 | ||
835484 (Autobud) | ||
806405 | ||
835484 (Autobud) | ||
806405 | ||
835484 (Autobud) | ||
802614 | ||
835484 |