2420/319
Kashmir silketæppe, Indien. Klassisk Tabriz design. 20. årh.s slutning. 366×265.
Vurdering
Hammerslag
8 bud
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||