2420/104
Lille dansk barok kiste af egetræ med gennembrudte jernbånd. 18. årh.'s midte. H. 54. B. 70. D. 41.
Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
Ikke solgt