2421/276
Norsk ølkande af udskåret og bemalet træ. Ca. 1900. H. 20.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre afskalninger. Enkkelte afslag.
Bemærkninger
Vurdering
Hammerslag
20 bud
831210 | ||
254564 (Autobud) | ||
831210 | ||
254564 (Autobud) | ||
831210 | ||
254564 | ||
831210 (Autobud) | ||
254564 | ||
831210 | ||
254564 (Autobud) | ||
831210 | ||
254564 | ||
831210 (Autobud) | ||
254564 | ||
831210 | ||
254564 (Autobud) | ||
831210 | ||
254564 (Autobud) | ||
831210 | ||
254564 |