2421/149
Samling nøgler monteret i barok bæltehage samt hængelås. 18./19. årh. L. 2–18. (48)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Bemærkninger
Vurdering
Hammerslag
25 bud
101392 | ||
861337 (Autobud) | ||
101392 | ||
861337 | ||
101392 (Autobud) | ||
861337 | ||
101392 (Autobud) | ||
861337 | ||
101392 (Autobud) | ||
839009 | ||
101392 | ||
926271 (Autobud) | ||
101392 | ||
926271 | ||
101392 (Autobud) | ||
926271 | ||
101392 (Autobud) | ||
926271 | ||
101392 (Autobud) | ||
926271 | ||
101392 (Autobud) | ||
926271 | ||
101392 (Autobud) | ||
926271 | ||
101392 |