2421/​262

Diorama med en udstoppet duehøg og en agerhøne. Indrammet bag glas. 20. årh. H. 73. B. 101. D. 9.

Undersøgt i ramme. Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
857597 1.500 DKK