2421/52
Viggo Johansen (f. København 1851, d. sst. 1935)
Portræt af fru Brøndum. Sign. Viggo Johansen. Olie på lærred monteret på lærred. 26×33.
Behov for let overfladerensning. Enkelte stifthuller.
Bemærkninger
Vurdering
Hammerslag
44 bud
93106 (Autobud) | ||
206019 | ||
93106 (Autobud) | ||
206019 | ||
93106 (Autobud) | ||
206019 | ||
93106 (Autobud) | ||
206019 | ||
93106 (Autobud) | ||
206019 | ||
93106 (Autobud) | ||
206019 | ||
93106 | ||
206019 | ||
805348 (Autobud) | ||
206019 | ||
805348 | ||
101714 (Autobud) | ||
805348 | ||
101714 | ||
805348 | ||
101714 | ||
805348 | ||
99789 (Autobud) | ||
805348 | ||
99789 (Autobud) | ||
805348 | ||
99789 (Autobud) | ||
805348 | ||
99789 | ||
805348 | ||
99789 | ||
805348 (Autobud) | ||
99789 | ||
805348 (Autobud) | ||
99789 | ||
805348 (Autobud) | ||
206019 | ||
805348 (Autobud) | ||
206019 | ||
805348 (Autobud) | ||
206019 | ||
805348 | ||
175789 |