2421/​52

Viggo Johansen (f. København 1851, d. sst. 1935)

Portræt af fru Brøndum. Sign. Viggo Johansen. Olie på lærred monteret på lærred. 26×33.

Behov for let overfladerensning. Enkelte stifthuller.

Bemærkninger

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

11.500 DKK

44 bud

Tidspunkt Byder Bud
93106 (Autobud) 11.500 DKK
206019 11.000 DKK
93106 (Autobud) 10.500 DKK
206019 10.000 DKK
93106 (Autobud) 9.500 DKK
206019 9.000 DKK
93106 (Autobud) 8.500 DKK
206019 8.000 DKK
93106 (Autobud) 7.500 DKK
206019 7.000 DKK
93106 (Autobud) 6.500 DKK
206019 6.000 DKK
93106 5.500 DKK
206019 5.000 DKK
805348 (Autobud) 4.800 DKK
206019 4.600 DKK
805348 4.400 DKK
101714 (Autobud) 4.200 DKK
805348 4.000 DKK
101714 3.800 DKK
805348 3.600 DKK
101714 3.400 DKK
805348 3.200 DKK
99789 (Autobud) 3.000 DKK
805348 3.000 DKK
99789 (Autobud) 2.800 DKK
805348 2.700 DKK
99789 (Autobud) 2.600 DKK
805348 2.500 DKK
99789 2.400 DKK
805348 2.300 DKK
99789 2.200 DKK
805348 (Autobud) 2.100 DKK
99789 2.000 DKK
805348 (Autobud) 1.950 DKK
99789 1.900 DKK
805348 (Autobud) 1.850 DKK
206019 1.800 DKK
805348 (Autobud) 1.750 DKK
206019 1.700 DKK
805348 (Autobud) 1.650 DKK
206019 1.600 DKK
805348 1.550 DKK
175789 1.500 DKK