2421/138
Samling grønlandske figurer af udskåret fedtsten, de to med redskaber af træ og ben samt et stykke delvist poleret grønlandsk marmor slebet med skib. 20. årh. H. 6–20. (5)
Fanger med reparation på arm. Mindre ridser og mærker.
Eftersyn
Fra
i
Aarhus
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
940140 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.