2421/​733

Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)

“Opbrud” Sign. Poul Anker Bech 1986, 35/80. Litografi i farver. 49×66.

Dette emne er belagt med kunstnerafgift.

Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.

Bemærkninger

Eftersyn
I Lyngby
Vur­dering

5.000–6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

22 bud

Tidspunkt Byder Bud
1042993 7.500 DKK
992085 7.000 DKK
1142037 6.500 DKK
1042993 6.000 DKK
1142037 5.500 DKK
1042993 (Autobud) 5.000 DKK
1142037 5.000 DKK
1042993 (Autobud) 4.800 DKK
1142037 4.600 DKK
1042993 4.400 DKK
992085 4.200 DKK
1091619 (Autobud) 4.000 DKK
992085 3.800 DKK
1091619 3.600 DKK
992085 3.400 DKK
1040967 3.200 DKK
1142037 3.000 DKK
1033716 2.900 DKK
807318 2.800 DKK
1007769 2.700 DKK
802374 2.600 DKK
884453 2.500 DKK
Levering

Levering i USA fra 1.310 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK

Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.