2421/733
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)
“Opbrud” Sign. Poul Anker Bech 1986, 35/80. Litografi i farver. 49×66.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Bemærkninger
Eftersyn
I
Lyngby
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
22 bud
1042993 | ||
992085 | ||
1142037 | ||
1042993 | ||
1142037 | ||
1042993 (Autobud) | ||
1142037 | ||
1042993 (Autobud) | ||
1142037 | ||
1042993 | ||
992085 | ||
1091619 (Autobud) | ||
992085 | ||
1091619 | ||
992085 | ||
1040967 | ||
1142037 | ||
1033716 | ||
807318 | ||
1007769 | ||
802374 | ||
884453 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.